Onze Thuisbasis

Bestuur Volleybal Vereniging Meppel-AZ

Voorzitter 
Manon Beijerbestuur@meppel-az.nl
  
Penningmeester  
Harmen-Auke Horstpenningmeester@meppel-az.nl
  
Technische Commissie 
Robert Dekkertc@meppel-az.nl
  
Sponsorcommissie 
Harmen-Auke Horstsponsorcommissie@meppel-az.nl
  
Ledenadministratie 
Rianne Nijholtledenadministratie@meppel-az.nl
  
Algemeeninfo@meppel-az.nl

 

Bestuur

Adres:
Zuiderlaan 197
7944 EE Meppel

Telefoon: 0522-850660
Email: bestuur@meppel-az.nl

Sporthal Koedijkslanden

Adres:
Zuiderlaan 197
7944 EE Meppel

Telefoon: 0522-850660
Email: info@meppel-az.nl

Contact

Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens.